Zase se ruší jedna akce za druhou.

Zase se ruší jedna akce za druhou.

Již jak všichni víme tak to co se nám odehrávalo na jaře se začíná dít zase. Díky celkem vysokým číslům v důsledku pandemie Koronaviru se ruší kulturní akce. V poslední době můžeme zase vidět jak se ruší jedna kulturní akce za druhou. Je to i díky jednotlivým nařízením které vstupují v platnost díky rostoucím číslům tohoto onemocnění.
O prodlouženém víkendu se mělo konat mnoho akcí. A však velká část se jich nekonala. Ale i účast si myslím že by byla malá a to díky tomu že celé dny jen pršelo.

Třeba v neděli se měla konat již tradiční akce Plzeňský Festival polévek na nádvoří Plzeňského pivovaru. Tato akce byla však zcela zrušena. Milovníci vína budou taktéž zklamání, a to z toho že se zrušila i akce Plzeňský festival vína který se měl konat v Kopeckého sadech.

Zrušena byla třeba také i akce která měla proběhnout v sobotu v Nebílovech a to Slavnosti jablek. Ale ono to není zase jen o tom že by to bylo díky vládním nařízením. Je to i o tom že takovýmto akcím se začínají vyhýbal lidi. Ano scela je chápu ale je to i škoda.