Zase se ruší jedna akce za druhou.

Zase se ruší jedna akce za druhou.

26/09/2020 Vyp Od fotusnovus

Již jak všichni víme tak to co se nám odehrávalo na jaře se začíná dít zase. Díky celkem vysokým číslům v důsledku pandemie Koronaviru se ruší kulturní akce. V poslední době můžeme zase vidět jak se ruší jedna kulturní akce za druhou. Je to i díky jednotlivým nařízením které vstupují v platnost díky rostoucím číslům tohoto onemocnění.
O prodlouženém víkendu se mělo konat mnoho akcí. A však velká část se jich nekonala. Ale i účast si myslím že by byla malá a to díky tomu že celé dny jen pršelo.

Třeba v neděli se měla konat již tradiční akce Plzeňský Festival polévek na nádvoří Plzeňského pivovaru. Tato akce byla však zcela zrušena. Milovníci vína budou taktéž zklamání, a to z toho že se zrušila i akce Plzeňský festival vína který se měl konat v Kopeckého sadech.

Zrušena byla třeba také i akce která měla proběhnout v sobotu v Nebílovech a to Slavnosti jablek. Ale ono to není zase jen o tom že by to bylo díky vládním nařízením. Je to i o tom že takovýmto akcím se začínají vyhýbal lidi. Ano scela je chápu ale je to i škoda.