Vánoční trhy v plzni nakonec budou.

Vánoční trhy v plzni nakonec budou.

06/10/2020 Vyp Od fotusnovus
Vánoční Plzeň
Vánoční Plzeň

Vánoční Plzeň je vždy nádherná a hezky vyzdobená. Ty co již byli aspoň jednou na vánočních trzích zajisté ví že je zde celkem dost velké množství lidí. Jaká však bude atmosféra v tomto období spolu s onemocnění COVID.

Navzdory tomu že čísla v předešlých týdnech nebyly tak příznivá tak ale díky vládním nařízením se podařilo tyto čísla snížit natolik aby se vládní opatření rozvolnění tak aby to nebylo až moc přísné. Většina měst tak jako Plzeň čekala na vývoj onemocnění COVUD-19 a na čísla jaká budou. Musím říct že jsem celkem rád za to že se nakonec taková tradice jako vánoční trhy nakonec uskuteční.

Za normální situace by se na náměstí konali trhy od 23. 11. – 23. 12 ale tento rok je zcela výjimečný. Původně to pomálu vypadalo že se vánoční trhy nebudou konat. Nakonec ale díky tomu že se situace ohledně COVID-19 ustálila a zlepšila tak se organizátoři nakonec rozhodly trhy uskutečnit. Trhy se tedy budou konat od Soboty 5.12 do 23.12. Fotogalerie která se nachází pod tímto textem se bude postupně aktualizovat v závislosti vývoje na trhách.

Fotogalerie :