Rollercoin, simulátor těžby Bitcoinu s reálnými výdělky

Bitcoin, Dogcoin nebo Ethereum díky hraní her ? Ano i takto lze získat kryptoměnu zcela zdarma. Rádi hrajete nějaké jednoduché hry ? Tak pro vás je dobrá stránka RollerCoin.

Rollercoin je online hra která simuluje těžbu Bitcoin, Dogcoin nebo Ethereum. Hráči se v zásadě pokouší spravovat svojí simultární těžební farmu.


Jak hrát tuto hru RollerCoin

Říkáte si co je vlastně cílem této hry a hráčů ? Cílem hráčů je vybudovat vlastní těžební centrum, provádět úpravy a obměnu strojů za účelem zvýšení výpočetního výkonu a tím konkurovat jednotlivým ostatním hráčům.

Registrace je rychlá a snadná pomocí e-mailové adresy nebo účtu Facebook. Hráči si vytvářejí vlastní personalizované postavy RollerCoin a začínají interakci s vedlejšími úkoly, aktivitami a minihrami, aby zvýšili svou těžební sílu: čím více se hashrate zvyšuje, tím vyšší je jejich podíl na poolu.

Hráč se také bude muset vypořádat s některými klasickými překážkami skutečné těžby, jako je oprava jejich farmy, účty za elektřinu, nájem, náklady na klimatizaci atd.

Každých deset minut je přidělen blok BTC a všichni aktivní hráči dostávají podíl v závislosti na jejich výpočetní síle. Kromě toho jsou neustále pořádány speciální soutěže a propagační akce, které odměňují pracovité těžaře.

Tato hra umožňuje hráčům vydělávat satoshi (nejmenší jednotka BTC) a samozřejmě je převádět do vlastních peněženek. Umožňuje také výběr získaných odměn v ETH nebo DOGE.

Štítky , .Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.