Pořizujete elektrokolo ?

Pořizujete elektrokolo ?

20/06/2021 Vyp Od fotusnovus

Možná si pokládat otázku jaké elektrokolo si vybrat. Řekl bych že tuto otázku je vážně dobré si položit před samotnou koupí. Pokud budete chtít jezdit třeba i v terénu nemá cenu kupovat kolo na normální ježdění po silnici a zase naopak. 

Pravdou je že se v dnešní době koupit tento sortiment pomálu ve všech větších hypermarketech. Každopádně pokud si koupíte jakékoliv kolo mimo specializovanou prodejnu doporučuji vám navštívit servis aby se koukli pokud je vše dotaženo a správně seřízeno tak jak má být.

Než takovéto kolo koupíte udělejte si také menší průzkum trhu kolik takové kolo stojí a pokud třeba jiné nemá lepší přehazovačku, kotoučové brzdy a jiné. Ono proč říkám rozmyslet se dopředu kde s tím kolem budete jezdit je dobrá otázka protože pořizovací cena se pohybuje okolo 20 tisíc korun. Záleží na tom pokud budete chtít středový motor ten se nachází v trubce pod sedlem a nebo motor v zadním kole. Tetka si pokládat otázku no a který je ten lepší ? To nemohu poradit protože každý bude mít svůj názor ten můj názor je ten v zadním kole. Z mého názoru je jednodušší i na samotnou výměnu za nový. Také s čím bych vám doporučil počítat je maximální dojezdová vzdálenost nikdy nepočítaje s tím co je psáno do je dáno. Tato hodnota je totiž za ideálních podmínek a vlastnostech ( váha jezdce, pomoc motoru, povaze vozovky, terénu …) .