Jak získat Bitcoin

Jak získat Bitcoin

29/07/2021 Vyp Od fotusnovus

Je celkem dost možnosti jak nějaký způsobem získat Bitcoin. Jednou možnosti je si ho koupit za pomoci Bitcoinmatu a nebo třeba na nějaké burze. Jednodušší a však né tak moc rychlá možnost je si ho vytěžit. Nejjednodušší možností je webový prohlížeč Crypto Tab. 

Tento prohlížeč má jádro prohlížeče Chrome od Googlu. Dříve byl dostupní jako doplněk do Chromu ale díky tomu že Chrome má otevřeny zdrojový kód tak se mohl vytvořit právě prohlížeč. Ano bude to trvat nějakou tu dobu než něco vytěžíte ale i tak se to vyplatí.

Pokud trávíte dost času na internetu třeba sledováním videa na YouTube a nebo programujete stránky tak se vám to dost vyplatí. Zatím co sledujete videa a nebo děláte cokoliv můžete i těžit. Proč tedy tuto možnost aspoň nevyzkoušet a dát tomu možnost. Nejedná se o možnost rychle vydělat nebo tak ale jen o možnost kterou by měl aspoň každý vyzkoušet .

Já a přátele tento prohlížeč  máme nainstalovaní a jsme s ním spokojení a proto jsem se chtěl o tuto skutečnost podělit.  Nejvíc mě dostávají řeči od lidí kteří tento projekt nevyzkoušeli a píší že vám to vykrade hesla a další nepravdivé připomínky a komentáře. Používám již dva roky a vše je zcela  v pořádku. 

Tento prohlížeč si můžete stáhnout ze stránek Crypto Tab ( https://cryptobrowser.site/ )

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně