Jak zahnat doma nudu ?

Jak zahnat doma nudu ?

26/09/2020 Vyp Od fotusnovus

Jste doma třeba v karanténě a nebo se jenom nudíte ? No řekl bych že se zde můžete kouknout na nějaké tipy jak zahnat nudu. Vezmeme si to třeba od nějakého cvičení a naučných věcí až třeba po ty kdy se vrátíte do dětských let.

Cvičit jógu

Je třeba venku ošklivé počasí a nebo jít ven prostě nemůžete. Chcete ale zůstat v pohybu, je tady jedna možná varianta. Nevadí že třeba nevíte ani jak začít. V dnešní době informačních technologií je celkem možné si cokoliv najít na internetu a to od textu až po jednotlivá naučná videa. A to třeba na YouTube a nebo na Facebooku.

Naučit a nebo se zdokonalit v cizím jazyce.

Nemyslím tím že hned vytáhnete slovník a pojedete podle slovníku. Díky internetu a různým aplikacím, webových stránek a i videí se můžete jakožto začátečník něčemu přiučit. Většina naučných videí se dá nalézt třeba na YouTube nebo můžete použít i vyhledávač. Většina těchto aplikací, webových stránek vám nabízí se něco přiučit zadarmo.

Co takhle si uplést svetr?

Co takhle si upléct nádherný svetr? I takováto možnost zde je, otázkou je pokud máte doma zrovna na to pomůcky a materiál. Samozřejmě by vám neměla chybět i nějaká ta inspirace. Ano budu se zde opakovat můžete se kouknout na YouTube, Facebook, nebo jakoukoliv jinou stránku ale co bych doporučil by bylo se kouknout na stránky Pinterest . Když si zadáte do vyhledávače třeba Googlu pletení kurz online nejdete zde dost odkazu aby jste si vybrali.

Rádi pečete nebo vaříte?

Položili jste si otázku pokud rádi vaříte a nebo pečete? I v tomto se dá případně zdokonalit když nevíte co zrovna dělat. Na internetu je spousta skvělých receptu a návodů jak si něco dobrého uvařit nebo upéct no prostě ukuchtit. V tomto ohledu bych já vám doporučil třeba navštívit tento blog a nebo YouTube kanál kde jsi zaručeně vybere každý. Zajisté každý má jiný zdroj odkud se učí a nebo případně vaří.

Zkrášlujete rádi svůj byt a nebo dům?

Jednou z možností je také si vyzdobit svůj dům nebo byt. Myslíte si že to je jenom o uklízení ? Ne to vážně není je to třeba i o tom že jsi pověsíte na zeď nový obraz který jste třeba namalovali. Přeorganizujete si nábytek a nebo doma něco opravíte co se třeba rozbilo a neměli jste na to čas. Samozřejmě že těchto možností je celkem dost ale záleží na tom jak až moc jste limitovány.

Co jsi něco založit?

Říkáte si že máte hodně času? Že máte hodně nápadů třeba co vařit, nebo máte hodně fotografií s kterýma by jste se chtěli pochlubit. Jednou z možností je si založit blog. Je to velice jednoduché. Stačí zajet na úvodní stránku Googlu samozřejmě pokud máte účet klikněte si na aplikace Google a přijedete si na ikonku Blogger. Poté už je to vše jednoduché, dáte si založit nový blog a napíšete si název vašeho blogu. Poté kliknete na další, kde si zvolíte jakou adresu bude mít váš blog. Kde si zvolíte název.blogspot.com vážně je to jednoduché. A můžete zde dávat své nápady na vaření, fotografie s kterýma si chcete pochlubit a spoustu jiného avšak doporučuji si přečíst smluvní podmínky této aplikace.

Omalovánky 🙂

Co se vrátit opravdu do těch dětských let. Můžete si koupit ať papírové omalovánky nebo třeba stáhnout do tabletu jejich elektronickou podobu. Samozřejmě že těm papírovým se nic nevyrovná. Pokud se vám tato omalovánka v papírové podobě bude líbit tak si jí můžete třeba i zarámovat.