Ne. Lis 17th, 2019

Zdeněk Cink

Naleznete zde fotografie přírody, portréty, a akcí.

Jak těžit Kryptoměny

Zajímá vás jak těžit kryptomenu jako je Bitcoin ( BTC ), Monero ( XMR ) a jiné tyto digitální měny. Pokud se to vyplatí a jaké jsou z toho zisky a pokud se ..
MinerGate Přihlášení

MinerGate Přihlášení

Zajímalo by vás jak se dá tímto něco vydělat ? Pokud ano tak o tomto bude tento článek a dozvíte se jak nejlepe těžit a jaký počítač by jste aspoň pro začátek měly mít. Těžba těchto měn je velice jednoduchá není na tom nic složitého. Stačí vám jenom počítač a připojení k internetu. A ano ještě stahnout nějaký ten program aby jste mohli těžit, já třeba používám tento ZDE. Po zaregistrování na tomto odkazu se vám otevře stránka kde kliknete na Stažení a je to všechno.

Jednou z nevýhod je ta že antivirové programy většinu těchto těžebních programu označkujeo antivirový program jako virový je to proto že zatěžují nadmíru počítač. Sám jsem vyskoušel hodně těchto programu a dost jich bylo takto označeno.

Je to celkem dost jednoduchý zpusob jak si vydělat jenom tím že zapnete program na počítači a pracujete na něm. Již takto jsem si vydělal nějakou tu kačku.

Já nemám zase až tak výkoný počítač ale dá se říct že stačí skoro každý záleží kolik času do toho chcete dát. Ano čím lepší počítač tím budete těžit rychleji a bude vám to i víc vydělávat.

Momentálně moje konfigurace je : Mac mini

3,0GHz 6jádrový procesor, Turbo Boost až 4,1 GHz 
256GB úložiště

  • 3,0GHz 6jádrový Intel Core i5 osmé generace, Turbo Boost až 4,1 GHz
  • 8 GB 2666MHz paměti DDR4
  • Intel UHD Graphics 630
  • 256GB SSD úložiště na sběrnici PCIe1

S tímto strojem těžím rychlostí dle zatížení a kolik jader zatížím. Pokud zatížím 2 jádra tak to těží cca 130 H/s pokud použiji všeh 6 jader tak těžím kolem 350 – 450 H/s. Ale už stavím počítač který by mohl těžit kolem 1400 H/s až 2500 H/s.

Pokud se chcete zapojit do diskuze a nebo se něco dozvědět doporučuji navštívit toto Forum ZDE

Reklamní zdělení :

Další příspěvky :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *