Jak si vydělat nějaké ty peníze bez investic ?

12/04/2020 Vyp Od fotusnovus
Kryptoměna - Monero
Kryptoměna – Monero

Ptáte se jak něco přivydělat ale nic do toho investovat ? Je celkem dost možnosti v dnešní době jak si vydělat nějakou tu kačku bez námahy. Popsané možnosti jsou vysvětleny jednoduchou formou .


 1. Affiliate program – Je to celkem jednoduché, zaregistrujete se to partnerského programu. Poté si vyberete pokud máte internetové stránky tak si můžete dát reklamní banner na vaše webové stránky. Následně dostáváte provizi za kliknutí na banner a nebo v závislosti na prodeji. Některé tato programy mají i možnosti sdílení na sociálních stránkách.
 2. Těžbou kryptoměn – Další možnosti která není tak náročná a dá se říci že je jednoduchá je těžba digitálních měn. Jednou z nejznámějších těchto digitálních měn je Bitecoin a nebo třeba Monero . Pro těžbu měn používáte vás výpočetní výkon počítače.
 3. Zapnutím reklam na Youtube – Abyste se mohli stát členy partnerského programu YouTube, musí váš kanál dosáhnout 4 000 hodin veřejného sledování za posledních 12 měsíců a 1 000 odběratelů. Kanál také musí projít kontrolou, která ověří, že dodržuje zásady.
 4. Prodávání vlastních výtvorů – Nějaké peníze jde taky získat prodejem vlastnoručně vyrobeních věcí. Nejčastějšími výrobky jsou třeba náramky nebo řetízky. Ale zde také záleží na tom jak až moc se budete také propagovat. Nejlepším způsobem propagace je založit si vlastní stránku na FB.
 5. Publikování elektronických knih – Pokud jste dobří v psaní a věnujete se zajímavé oblasti, proč toho nevyužít? Pokud napíšete elektronické knihy, kterou budete za určitou částku poskytovat k prodeji online, je další skvělou formou pasivního příjmu.
 6. Prodej vlastních fotografií – Pokud rádi fotíte a máte kvalitní foťák, můžete pořídit nějaké zajímavé fotky a prodat je na internetu. Za jednu fotku obvykle nedostanete moc peněz, ale pamatujte na to, že rozvíjíte své dovednosti a máte krásného koníčka. Navíc, pokud se svému hobby budete věnovat poctivě, můžete si přijít na pěkné peníze. Společnosti jako Shutterstock, Dreamstime, a iStock jsou těmi největšími fotobankami, ale jakmile se stanete lepšími, můžete to zkusit i jinde.

Samozřejmě ano je nekonečně mnoho možností jak si něco málo přivydělat ale nezapomínejme na to že to jsou jen přivýděleky které vám ze začátku nezačnou hned vydělávat tak aby vám nahradili hlavní příjem peněz.


 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Monero
Scan to Donate Bitcoin to bc1q2ak6ptsga4pwa50qs9svvytswt5q4ym4yyqu8c

Podpořit nás můžete zasláním Bitcoin na adresu :

Naskenujte QR kód nebo zkopírujte níže uvedenou adresu do peněženky a odešlete Bitcoin

Scan to Donate Ethereum to 0xa57673FE41A3C0Db98554b344d07Df6c83DB9385

Podpořit nás můžete zasláním Ethereum na adresu :

Naskenujte QR kód nebo zkopírujte níže uvedenou adresu do peněženky a odešlete Ethereum

Scan to Donate Litecoin to ltc1qy69ztyq8cx7h7z49x47jn0z9v9sqffnu6xt0z3

Podpořit nás můžete zasláním Litecoin na adresu :

Naskenujte QR kód nebo zkopírujte níže uvedenou adresu do peněženky a odešlete Litecoin

Scan to Donate Dogecoin to DE93T4v8FJkt3TdyemGTp7XRTgz6swMmy7

Podpořit nás můžete zasláním Dogecoin na adresu :

Naskenujte QR kód nebo zkopírujte níže uvedenou adresu do peněženky a odešlete Dogecoin

Scan to Donate Monero to 8BKX3LnTb3wQPEjsV3LzboFfxjH92gAJUcEAmbcfyfuq3auiAJny8rYMVvkiHarADpidkerhF2koTAjcg4zth76fE3Qz7et

Podpořit nás můžete zasláním Monero na adresu :

Naskenujte QR kód nebo zkopírujte níže uvedenou adresu do peněženky a odešlete Monero