Jak si vydělat nějaké ty peníze bez investic ?

Jak si vydělat nějaké ty peníze bez investic ?

12/04/2020 Vyp Od fotusnovus
Kryptoměna - Monero
Kryptoměna – Monero

Ptáte se jak něco přivydělat ale nic do toho investovat ? Je celkem dost možnosti v dnešní době jak si vydělat nějakou tu kačku bez námahy. Popsané možnosti jsou vysvětleny jednoduchou formou .


  1. Affiliate program – Je to celkem jednoduché, zaregistrujete se to partnerského programu. Poté si vyberete pokud máte internetové stránky tak si můžete dát reklamní banner na vaše webové stránky. Následně dostáváte provizi za kliknutí na banner a nebo v závislosti na prodeji. Některé tato programy mají i možnosti sdílení na sociálních stránkách.
  2. Těžbou kryptoměn – Další možnosti která není tak náročná a dá se říci že je jednoduchá je těžba digitálních měn. Jednou z nejznámějších těchto digitálních měn je Bitecoin a nebo třeba Monero . Pro těžbu měn používáte vás výpočetní výkon počítače.
  3. Zapnutím reklam na Youtube – Abyste se mohli stát členy partnerského programu YouTube, musí váš kanál dosáhnout 4 000 hodin veřejného sledování za posledních 12 měsíců a 1 000 odběratelů. Kanál také musí projít kontrolou, která ověří, že dodržuje zásady.
  4. Prodávání vlastních výtvorů – Nějaké peníze jde taky získat prodejem vlastnoručně vyrobeních věcí. Nejčastějšími výrobky jsou třeba náramky nebo řetízky. Ale zde také záleží na tom jak až moc se budete také propagovat. Nejlepším způsobem propagace je založit si vlastní stránku na FB.
  5. Publikování elektronických knih – Pokud jste dobří v psaní a věnujete se zajímavé oblasti, proč toho nevyužít? Pokud napíšete elektronické knihy, kterou budete za určitou částku poskytovat k prodeji online, je další skvělou formou pasivního příjmu.
  6. Prodej vlastních fotografií – Pokud rádi fotíte a máte kvalitní foťák, můžete pořídit nějaké zajímavé fotky a prodat je na internetu. Za jednu fotku obvykle nedostanete moc peněz, ale pamatujte na to, že rozvíjíte své dovednosti a máte krásného koníčka. Navíc, pokud se svému hobby budete věnovat poctivě, můžete si přijít na pěkné peníze. Společnosti jako Shutterstock, Dreamstime, a iStock jsou těmi největšími fotobankami, ale jakmile se stanete lepšími, můžete to zkusit i jinde.

Samozřejmě ano je nekonečně mnoho možností jak si něco málo přivydělat ale nezapomínejme na to že to jsou jen přivýděleky které vám ze začátku nezačnou hned vydělávat tak aby vám nahradili hlavní příjem peněz.


[crypto-donation-box type=“tabular“]