E-rouška

E-rouška

15/10/2020 Vyp Od fotusnovus

Velice bych vám doporučil nainstalovat si tuto aplikaci je to celkem jednoduchá věc. Již několikátý den jsem ji testoval a je to už fakt nádhera. Verze 2 je již úplně podporovaná operačním systémem iOS a Android . Díky tomu aplikace muže v pohodě běžet na pozadí a tudíž nespotřebuje vám tolik energie z baterie.

Tato aplikace neodesílá nikam vaše data, nijak vás nesleduje. Veškerá vaše data zůstávají u vás v zařízení až když se zjisti že jste třeba pozitivní tak vám pošle hygiena autentický kód. Na základě tohoto kódu který zadáte do aplikace se na seznam kontaktu v aplikaci odešle oznámení zcela anonymně že byli v kontaktu s COVID pozitivním kontaktem.

Je to jedna z dobrých možnosti jak zamezit šíření tohoto viru. Prosím nevěřte článkům že vás tato aplikace hlídá, šmíruje co děláte a nevím co všechno se po internetu šíří. Je to velký nesmysl a lež. Takovéto články co to píšou a vytváří takto nepravdivý obsah je vytvořen jen pro to aby jste ji navštívili a takhle jim zvýšily rating stránek. A jsou převážně zatíženy velkým množstvím reklam.

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Jak se dozvím že jsem přišel do styku s COVID nakažením ?

Zcela jednoduše vyskočí na vás notifikace a v E-Roušce vám vyskočí takovíto červení upozornění. Pokud se ptáte jak to že vaše e-rouška byla ve styku s nakaženou osobou. Tato informace je scela anonymní a nikdo se nedozví vaši identitu.
Drobek zjednodušeně řečeno vás telefon do svého okolí vysílá signál Bluetooth unikátní klíč tento klíč se mění každých 24 hodin. Ostatní telefony kteří mají taktéž nainstalovanou e-roušku tyto unikátní klíče zaznamenávají . Dále se díky sílí signálu vyhodnocuje i taky pokud to byl blízký kontakt a nebo ne. Pokud vám tedy pracovník hygieny zavolá nejspíš se vás také zeptá pokud mate E-roušku. Pokud ano tak vám pošle unikátní sms a tu zadáte a aplikace upozorní ostatní že přišli do styku s nakaženou osobou viz foto víše.