Co nás bude čekat v Listopadu ?

Co nás bude čekat v Listopadu ?

01/11/2020 Vyp Od fotusnovus

Také si pokládáte otázku co bude v listopadu jinak ? No Díky již tak razantním opatřením toho až tolik nebude. Dočkáme se třeba zavřených obchodů v neděli. Ale není to jen o obchodech čekají nás třeba nové herní zařízení nebo třeba nový Apple 12 Pro Max. Ale to není zcela vše více se dočtete v článku níže.

Zavřené obchody

Vláda na konci října zase přitvrdila a zpřísnila opatření proti šíření nákazy COVID . Proto až do odvolání budou muset být zavřeny obchody v neděli, jsou zde i výjimky který mohou mít otevřeno jako třeba lékárny, čerpací stanice a některé další a je jich vážně dost. Poprvé budou mít obchody až na výjimky zavřeno na 1. listopadu. Znamená to že pokud se nestane nic hrozného a budou čísla klesat tak by toto nařízení mohlo skončit 20 listopadu. Pokud nemáte u sebe kalendář znamená to že by měli mít obchody zavřeno celkem třikrát. Všechna usnesení vlády naleznete ZDE .

Přezutí pneumatik

Taktéž by jste neměli zapomenout na svého čtyřkolého miláčka. Od prvního listopadu by jste měli mít přezuto na zimní pneumatiky. Ano říkáte si ale mám dost času přece na vozovce není souvislá vrstva sněhu. Máte pravdu ale přestavte si kdyby jste dojeli do práce a mezi tím co budete pracovat napadne smích. Pozor by jste si měli dávat na úseky kde je zimní výbava povinná.

Apple iPhone 12 Pro Max

Říkáte si co to tady píšu za blbost že Apple již telefon vydal opak je pravdou. Tento rok vyjdou celkem čtyři nové telefony označené jako 12 a je to iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max. Říkáte si jak vyjdou ? a kolik bude stát ?

Modelnejnižší kapacitaCenaDatum prodeje v Apple Store
iPhone 1264 Gb24 990Již v prodeji
iPhone 12 mini64 Gb21 99013.11.2020
iPhone 12 Pro128 Gb29 990Již v prodeji
iPhone 12 Pro Max128 Gb33 99013.11.2020

Pro ty co chtějí vidět co se vše představilo a více o těchto telefonech doporučím navštívit stránku ZDE .

Nové herní konzule

V listopadu by se nám také měla objevit nová herní konzule od Microsoftu označena jako Xbox Series kde by se měl zahájit prodej už 10. listopadu. Ty kteří ale mají raději herní konzoli od Sony tak ty se dočkají až 19. listopadu. To totiž dorazí nový PlayStation 5.

Konec nouzového stavu

Pokud se dostane epidemie pod kontrolu a bude situace příznivá, dočkáme se možná v listopadu i konce nouzového stavu. Ten byl prodloužen do 20. listopadu.