Cesta z dovolené zpátky domů

Cesta z dovolené zpátky domů

04/08/2020 Vyp Od fotusnovus
Chorvatsko – Gradac
Chorvatsko – Gradac

Cesta do česka nám započala v 19:25 a to jsme se museli ptát paní delegátky kdy vlastně budeme odjíždět. Kromě toho že nám nedala vědět tak ani nevěděla kde jsme byli ubytovaný. No většinou se mi zdá že cesta domu je rychlejší ale opak je pravdou.

Když jsme měli všechny lidi a už jsme byli na cestě tak jsme si dali okolo 23:30 přestávku na benzínové stanici a to 30 minut. A však co jsme se pak dozvěděli na zadním kole nám upadli dva šrouby. A celkově vypadaly že nejsou dotažený. 

Nakonec po několika dlouhých minutách a to po 120 minutách jsme zase vyrazili na cestu a to chorvatským autobusem a chorvatskými řidiči. To jsem předpokládal že bude jediné zpoždění. Bohužel nebylo. Na Chorvatsko Slovinských hranicích jsme narazili na frontu 8 autobusů. Na Slovinských hranicích dělali důkladnou kontrolu. Každý musel ven z autobusu a předložit svoje doklady ale kdo ví pokud to bylo díky COVIDU a nebo uprchlíkům. Zde jsme nabraly odhadem další zpoždění a to 3 hodiny než na nás přišla řada. Pak už jsme jeli bez jakýchkoliv problémů. Chorvaté nás dovezli cca 5 km od Českých hranic zde na nás čekal český autobus který nás už dovezl do výstupních míst. S tímto autobusem jsem já pokračoval až do Plzně . Celá tato zpáteční jízda trvala celkem dlouho nástup v Chorvatsku byl v 19:25 a do Plzně jsme přijeli až v 17:30.