Apple Store v Praze a česká Siri ?

Apple Store v Praze a česká Siri ?

17/10/2020 Vyp Od fotusnovus

Jednou z věcí na kterou všechny majitelé jablečných telefonu čekají je Apple Store a také třeba na českou Siri. Já osobně jsem jedním z majitelů a čekám taktéž na tuto možnost.

Jednou a však důležitou věcí k tomu aby u nás mohl vyrost Apple Store je to aby jsme měli českou Siri. Nezdá se to tak moc závažné ale opak je pravdou. Siri je vázána na hodně produktu které Apple prodává a tudíž by jsme neměli třeba Apple HomePod a Apple HomePod mini . Všechny prodejny Applu jsou na prestižních místech takže také záleží jak až moc prestižní místo by se našlo v Praze aby toto místo bylo reprezentativní pro tuto společnost. Ano dá se celkem dost takovýchto lokalit najít ale taky aby bilo dost rušné. Co si budeme taktéž nalhávat přece jenom jsme malá země pro to aby zde jsme měli Apple Store. Většina zákazníku by byli stejně turisté a tudíž bych řekl že by celkové využití nebylo až tak velké jak by třeba mohl Apple mohl očekávat.

Kdy by jsme se mohly tedy dočkat ?

Řekl bych že díky pandemii Coronaviru se celkové plány mohou prodloužit. A také záleží podle mého kdy se dostane na světlo Česká Siri. Sice již byla vypsána pracovní pozice na toto místo. Řekl bych že zhruba do pěti let by v Praze mohl vyrůst Apple Store ale to je jen tak nahození odhad.